Producenci
Frytownica TRISTAR FR-6937 (6 l; 3,0 kg; 3600W; kolor srebrny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Typ konstrukcji | Podwójny |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Strefa zimna | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Moc | |
| Moc | 3600 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6 kg |
| Wysokość opakowania | 429 mm |
| Szerokość opakowania | 405 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,5 kg |
| Głębokość opakowania | 265 mm |
| Wydajność | |
| Typ produktu | Frytkownica |
| Temperatura (maks) | 190 °C |
| Pojemność | 6 l |
| Regulowany termostat | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 24 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 520 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 1080 szt. |
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) | 1215 szt. |
| Wskazywanie | |
| Wskaźnik LED zasilania | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność przy obchodzeniu się z gorącym olejem. Upewnij się, że frytkownica jest odpowiednio uziemiona. Nie zostawiaj frytkownicy bez nadzoru podczas pracy. |
Gwarancja 24 miesiące