Producenci
Frytownica Unold 58685 1700W Twin Zone Czarny, Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Grillowanie | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Pojemność | 8 l |
| Funkcja pieczenia | Tak Tak |
| Zegar cyfrowy | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Funkcja dehydratacji | Tak |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Liczba programów | 10 |
| Domyślne programy gotowania | Tak |
| Minutnik | 60 min |
| Temperatura (min) | 60 °C |
| Konstrukcja | |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Długość przewodu | 0,8 m |
| Materiały | Plastik, Stal nierdzewna |
| Liczba koszy do smażenia | 2 |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Łatwy demontaż | Tak |
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Części wodoodporne | Tak |
| Okienko | Nie |
| Typ konstrukcji | Podwójny |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kolor kabla | Czarny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Moc | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 1700 W |
| Wtyczka | Type E/F (CEE 7/7) |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 377 mm |
| Wysokość produktu | 320 mm |
| Wymiary kosza (SxGxW) | 218 x 155 x 120 mm |
| Głębokość produktu | 362 mm |
| Waga produktu | 8 kg |
| Dane opakowania | |
| Masa opakowania z tworzywa sztucznego | 250 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,65 kg |
| Waga opakowania z papieru | 745 g |
| Szerokość opakowania | 403 mm |
| Inna waga opakowania | 0 g |
| Głębokość opakowania | 415 mm |
| Wysokość opakowania | 355 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Książka z przepisami | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Języki instrukcji obsługi | Francuska Włoski Polski Angielski Hiszpański Niemiecki Holenderski |
| Płyta grillowa | Tak |
| Tacka do pieczenia | Tak |
| Certyfikaty | |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 430 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 370 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 6 szt. |
| Wysokość brutto palety | 185 cm |
| Waga brutto palety | 254 kg |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 9,5 kg |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 40 11689 586859 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 1 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 415 mm |
| Produktów na palecie | 24 szt. |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 85167920 |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 6 szt. |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 8,55 kg |
| Wskazywanie | |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wskaźnik odpowiedniej temperatury | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Gwarancja 24 miesiące