Producenci
Frytownica beztłuszczowa NBA071B Nutribullet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność | 7 l |
| Domyślne programy gotowania | Tak |
| Liczba programów | 8 |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Funkcja pieczenia | Tak |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Konstrukcja | |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Typ konstrukcji | Pojedyńczy |
| Części wodoodporne | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc | 1800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6,79 kg |
| Wysokość produktu | 393 mm |
| Szerokość produktu | 360 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,53 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Wskazywanie | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Gwarancja 24 miesiące