Producenci
Fujifilm Instax Mini 12 86 x 54 mm Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna ogniskowa (35mm equiv) | 60 mm |
| Tryby naświetlania | Preselekcja przysłony AE |
| Czułość ISO (min) | 5 |
| Standardowy zakres ogniskowania | 0.3 - ∞ |
| Diody LED | Tak |
| Czułość ISO (maks) | 14,5 |
| Minimalna przesłona | 1 |
| Struktura soczewki | 2/2 |
| Wielkość obrazka | 86 x 54 mm |
| Rozmiar filmu | 62 x 46 mm |
| Kolor produktu | Biały |
| Lustro do selfie | Tak |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Bateria cylindryczna | AA |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Battery life (photos) | 100 szt. |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 104 mm |
| Głębokość produktu | 66 mm |
| Waga produktu | 306 g |
| Szerokość produktu | 122 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Pasek na rękę | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Flash | |
| Czas ładowania lampy | 7 s |
| Zasięg lampy błyskowej | 0,3 - 2,2 m |
| Wbudowany flesz | Tak |
| Migawka | |
| Najszybsza szybkość migawki aparatu | 1/2 s |
| Najkrótszy czas migawki aparatu | 0,004 s |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Wizjer | |
| Powiekszenie | 0,37x |
Gwarancja 24 miesiące