Producenci
Fujifilm Instax Mini 99 62 x 46 mm Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Struktura soczewki | 2/2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna ogniskowa (35mm equiv) | 60 mm |
| Rozmiar filmu | 86 x 54 mm |
| Standardowy zakres ogniskowania | 0.6 - 3 m |
| Czas drukowania (max) | 90 s |
| Wielkość obrazka | 62 x 46 mm |
| Moc | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Typ obsługiwanych baterii | NP-70S |
| Bateria cylindryczna | NP-70S |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Battery life (photos) | 100 szt. |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 340 g |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Głębokość produktu | 117,5 mm |
| Szerokość produktu | 103,5 mm |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Flash | |
| Czas ładowania lampy | 6,5 s |
| Wbudowany flesz | Tak |
| Zasięg lampy błyskowej | 0,3 - 2,7 m |
| Tryby lampy błyskowej | Automatyczna |
| Migawka | |
| Najkrótszy czas migawki aparatu | 1,8 s |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Najszybsza szybkość migawki aparatu | 1/400 s |
| Wizjer | |
| Powiekszenie | 0,37x |
| Wbudowany wizjer | Tak |
Gwarancja 24 miesiące