Producenci
Fujifilm Instax Square SQ1 62 x 62 mm Pomarańczowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Standardowy zakres ogniskowania | 0.3 x 0.5 m |
| Czułość ISO (maks) | 800 |
| Rozmiar filmu | 86 x 72 mm |
| Tryby naświetlania | Automatyczna |
| Wielkość obrazka | 62 x 62 mm |
| Moc | |
| Akumulatorek | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 57,5 mm |
| Waga produktu | 390 g |
| Głębokość produktu | 118,6 mm |
| Wysokość produktu | 130,7 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Pasek na rękę | Tak |
| W zestawie film błyskawiczny | Tak |
| Flash | |
| Zasięg lampy błyskowej | 0,3 - 2,2 m |
| Tryby lampy błyskowej | Automatyczna |
| Wbudowany flesz | Tak |
| Migawka | |
| Najkrótszy czas migawki aparatu | 1,6 s |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Najszybsza szybkość migawki aparatu | 1/400 s |
Gwarancja 24 miesiące