Producenci
Fujitsu 8GB DDR4-2133 moduł pamięci 1 x 8 GB 260-pin SO-DIMM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2133 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 69,6 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
Gwarancja 24 miesiące