Producenci
Fujitsu PY-ME16UG3 moduł pamięci 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz Korekcja ECC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Korekcja ECC | Tak |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 16 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące