Producenci
Fujitsu fi-7030 - dokumentscanner - de
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Typ skanera | Skaner ADF |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Moc | |
| Typ zasilacza | Prąd przemienny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1,1 W |
| Pobór mocy | 17 W |
| Napięcie | 100-240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,15 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 146 mm |
| Szerokość produktu | 290 mm |
| Waga produktu | 2,9 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Ubuntu 16.04 Ubuntu 14.04 |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2016 x64 Windows Server 2012 x64 Windows Server 2008 x64 Windows Server 2008 R2 x64 Windows Server 2012 R2 x64 Windows Server 2008 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic x64 Windows 8.1 x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows Vista Enterprise Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 8.1 Windows Vista Home Premium Windows 8 Pro Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows Vista Business x64 Windows 10 Enterprise Windows Vista Business Windows Vista Home Basic Windows Vista Ultimate x64 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows Vista Enterprise x64 Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 8 Enterprise x64 Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 10 Education x64 Windows 7 Professional x64 Windows Vista Home Premium x64 Windows Vista Ultimate Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 8 x64 Windows 7 Starter x64 |
| Wydajność | |
| Sterowniki skanera | ISIS TWAIN |
| Źródło światła | RGB LED |
| Skanuj do | Pilnik |
| Typ przetwornika obrazu | Colour CIS |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja USB | 2.0 |
| Port USB | Tak |
| Standardowe interfejsy | USB 1.1 USB 2.0 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu B |
| Pojemność wejściowa | |
| Standardowa pojemność podajnika (arkusze) | 50 ark. |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84716070 |
| Skanowanie | |
| Zwiększona rozdzielczość skanowania | 1200 x 1200 DPI |
| Skanowanie w kolorze | Tak |
| Czarnobiałe skanowanie | Monochromatyczne Skala szarości |
| Podwójne skanowanie | Tak |
| Maksymalny format skanowania | 216 x 5588 mm |
| Prędkość skanowania ADF (kolor, A4) | 24 stron/min |
| Skanowanie kliszy | Nie |
| Wyjściowa głębokość monochromatyczna | 1 bit |
| Głębokość koloru wyjścia | 24 bit |
| Prędkość skanowania duplex ADF (kolor, A4) | 54 ipm |
| Wyjściowa głębokość skali szarości | 8 bit |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 600 x 600 DPI |
| Kolory tła | Biały |
| Obsługa papieru | |
| Gramatura nośników do automatycznego podajnika papieru | 0 - 80 g/m2 |
| Obsługiwane nośniki skanowania | Zwykły. czysty papier |
| Waga plastikowego nośnika karty | 127 - 209 g/m2 |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4 |
| MInimalna grubość nośnika | 0,76 mm |
| Wykrywanie sklejonych stron | Tak |
Gwarancja 24 miesiące