Producenci
Futerał Silverstone FLP01 PC, HTPC, SSI-CEB/ATX - biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Plastik Stal |
| Ilość zatok 5.25" | 1 |
| Model | PC |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Układ | HTPC |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX Mini-ITX SSI CEB ATX |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Maksymalna długość kart graficznych | 30,9 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 8 |
| Maksymalna długość PSU | 17 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 362 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 4,46 kg |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Nośnik danych | |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 80 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów bocznych | 80 120 mm |
| Zasilanie | |
| Obsługiwany typ zasilaczy | PS2 ATX |
Gwarancja 24 miesiące