Producenci
G.SKILL 32GB zestaw DDR5 5600 CL28 Trident Z5 RGB srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Opóźnienie CAS | 28 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Profil SPD | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Napięcie pamięci | 1.35 V 1.1 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Kolor podświetlenia | Różne |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
Gwarancja 24 miesiące