Producenci
G.SKILL AEGIS 5 DDR5 2X16GB 5600MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-5600J3636C16GX2-IS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Przeznaczenie | PC |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Profil SPD | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Opóźnienie CAS | 36 |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
Gwarancja 60 miesięcy