Producenci
G.SKILL AEGIS 5 DDR5 32GB 5600MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-5600J3636D32GX1-IS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Opóźnienie CAS | 36 |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5600 MT/s |
| Przeznaczenie | PC |
| Napięcie pamięci | 1.25 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
Gwarancja 60 miesięcy