Producenci
G.SKILL AEGIS AEGIS DDR3 8GB 1600MHZ F3-1600C11S-8GIS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Korekcja ECC | Nie |
| Opóźnienie CAS | 11 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 MHz |
| Rodzaj pamięci | 240-pin DIMM |
| Napięcie pamięci | 1.5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 133,3 mm |
Gwarancja 60 miesięcy