Producenci
G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 1600MHZ CL10 XMP LOW PROFILE F3-1600C10D-16GAO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Typ pamięci | PC3-12800 |
| Napięcie pamięci | 1.5 V |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Rodzaj pamięci | 240-pin DIMM |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Opóźnienie CAS | 10 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | DIMM |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów. Trzymać z dala od dzieci. Nie demontować ani nie otwierać modułów pamięci. |
Gwarancja 60 miesięcy