Producenci
G.SKILL DDR4 AEGIS 8GB 2666MHz CL19 BULK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Opóźnienie CAS | 19 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Napięcie pamięci | 1.35 V 1.2 V |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Prędkość SPD | 2666 MHz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 31,2 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed skrajnymi temperaturami. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Nie otwieraj obudowy modułu pamięci. |
Gwarancja Wieczysta