Producenci
G.SKILL DDR4 RIPJAWSV 32GB 3200MHZ CL18 XMP2 BLACK F4-3200C16S-32GVK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Korekcja ECC | Nie |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Opóźnienie SPD | 38 |
| Profil SPD | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Prędkość SPD | 2666 MHz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 60 miesięcy