Producenci
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 5600MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-5600J3636C16GX2-FX5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wersja AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | 1.0 |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Opóźnienie CAS | 36 |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Profil SPD | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
Gwarancja 60 miesięcy