Producenci
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X48GB 6000MHZ CL30 EXPO WHITE F5-6000J3036F48GX2-FX5W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Przeznaczenie | PC |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 48 GB |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5600 MT/s |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Pamięć RAM | 96 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
Gwarancja 60 miesięcy