Producenci
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X64GB 6000MHZ CL34 EXPO BLACK F5-6000J3444F64GX2-FX5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Korekcja ECC | Nie |
| Pamięć RAM | 128 GB |
| Przeznaczenie | PC |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5600 MT/s |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 64 GB |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 33 mm |
Gwarancja 60 miesięcy