Producenci
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 4X48GB 6000MHZ CL28 EXPO BLACK F5-6000J2836G48GX4-FX5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 4 x 48 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Pamięć RAM | 192 GB |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Przeznaczenie | PC |
| Napięcie pamięci | 1.25 V |
| Obsługa kanałów pamięci | Dual-channel/Quad-channel |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 33 mm |
Gwarancja 60 miesięcy