Producenci
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 8GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3038F8GH1-FX5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie pamięci | 1.35 V 1.1 V |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 6000 MT/s |
| Profil SPD | Tak |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Przeznaczenie | PC |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Korekcja ECC | Nie |
| Opóźnienie CAS | 30 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 33 mm |
Gwarancja 60 miesięcy