Producenci
G.SKILL NT DDR4 2X32GB 2666MHZ XMP2 F4-2666C19D-64GNT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Opóźnienie CAS | 19 |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Podświetlenie | Nie |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Profil SPD | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed skrajnymi temperaturami. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Nie otwieraj obudowy modułu pamięci. |
Gwarancja 60 miesięcy