Producenci
G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 5200MHZ CL40 XMP3 WHITE F5-5200J4040A16GX2-RS5W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Profil SPD | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Napięcie SPD | 1.1 V |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Kolor produktu | Biały |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Prędkość SPD | 4800 MHz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Chronić przed wilgocią. Nie demontować samodzielnie. |
Gwarancja 60 miesięcy