Producenci
G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36 XMP3 BLACK F5-6000J3648D16GX2-RS5K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Opóźnienie CAS | 36 |
| On-Die ECC | Tak |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 6000 MT/s |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Przeznaczenie | PC |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
Gwarancja 24 miesiące