Producenci
G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X24GB 6400MHZ CL36 XMP3 BLACK F5-6400J3648G24GX2-RS5K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Profil SPD | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC |
| Prędkość zegara pamięci | 6400 MHz |
| Opóźnienie CAS | 36 |
| Pamięć RAM | 48 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 24 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. Nie demontować samodzielnie. Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Gwarancja 60 miesięcy