Producenci
G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X32GB 5600MHZ XMP3 BLACK F5-5600J4645A32GX2-RS5K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Opóźnienie CAS | 46 |
| Przeznaczenie | PC |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5600 MT/s |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. Nie demontować samodzielnie. Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Gwarancja 60 miesięcy