Producenci
G.Skill 16GB DDR3-1600MHz moduł pamięci 2 x 8 GB 240-pin DIMM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Profil SPD | Tak |
| Wskaźnik komendy | 2T |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Rodzaj pamięci | 240-pin DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Opóźnienie CAS | 5 |
| Napięcie pamięci | 1.5 V |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 133,3 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące