Producenci
G.Skill 16GB DDR3-2400 moduł pamięci 2 x 8 GB 2400 MHz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Napięcie pamięci | 1.65 V 1.5 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2400 MHz |
| Korekcja ECC | Nie |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Rodzaj pamięci | 240-pin DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Opóźnienie CAS | 11 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie demontować ani nie otwierać modułów pamięci. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów. |
Gwarancja 60 miesięcy