Producenci
G.Skill 16GB PC3-12800 Kit moduł pamięci DDR3 1600 Mhz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Opóźnienie CAS | 9 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 MHz |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.5 V |
| Obsługa kanałów pamięci | Podwójny |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów. Nie demontować ani nie otwierać modułów pamięci. |
Gwarancja Wieczysta