Producenci
G.Skill | 32 GB | Pamięć DDR4 | 4000 MHz | Komputer PC/serwer | Numer rejestracyjny | Nr ECK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2133 MHz |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Korekcja ECC | Tak |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 42 mm |