Producenci
G.Skill 4GB DDR4 moduł pamięci 1 x 4 GB 288-pin DIMM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 4 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 2133 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące