Producenci
G.Skill 8GB DDR3-1600 moduł pamięci 1 x 8 GB 204-pin SO-DIMM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj pamięci | 204-pin SO-DIMM |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Opóźnienie CAS | 11 |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Napięcie pamięci | 1.5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 67,6 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące