Producenci
G.Skill 8GB DDR3 DIMM moduł pamięci 2 x 4 GB 240-pin DIMM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prędkość zegara pamięci | 1333 MHz |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | 240-pin DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Opóźnienie CAS | 5 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 4 GB |
| Napięcie pamięci | 1.5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 133,3 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące