Producenci
G.Skill Aegis 5 F5-5200J4040A32GX1-IS moduł pamięci 32 GB 1 x 32 GB DDR5 4800 MT/s 288-pin DIMM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 4800 MT/s |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Chronić przed wilgocią. Nie demontować samodzielnie. |
Gwarancja 60 miesięcy