Producenci
G.Skill Aegis 5 F5-6000J3636F32GX1-IS moduł pamięci 32 GB 1 x 32 GB DDR5 4800 MT/s
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 4800 MT/s |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Opóźnienie CAS | 36 |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Przeznaczenie | PC |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. Nie demontować samodzielnie. Produkt może zawierać materiały szkodliwe dla środowiska, należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Gwarancja 60 miesięcy