Producenci
G.Skill Aegis F4-2666C19D-32GIS moduł pamięci 32 GB DDR4 2666 Mhz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Opóźnienie CAS | 19 |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V 1.35 V |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Profil SPD | Tak |
| Opóźnienie SPD | 43 |
| Obsługa kanałów pamięci | Podwójny |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Prędkość SPD | 2666 MHz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 31,2 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Nie otwieraj obudowy modułu pamięci. Chronić przed skrajnymi temperaturami. |
Gwarancja Wieczysta