Producenci
G.Skill Aegis moduł pamięci 8 GB 1 x 8 GB DDR4 2400 Mhz BULK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Profil SPD | Tak |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 8 GB |
| Stan produktu | Bulk / recertyfikowany |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Opóźnienie SPD | 39 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Opóźnienie CAS | 17 |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2400 MHz |
| Prędkość SPD | 2400 MHz |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 31,2 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Nie otwieraj obudowy modułu pamięci. Chronić przed skrajnymi temperaturami. |
Gwarancja 60 miesięcy