Producenci
G.Skill DDR2 PC2 6400 2GB moduł pamięci 1 x 2 GB 800 MHz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Typ pamięci RAM | DDR2 |
| Napięcie pamięci | 1.8 V |
| Korekcja ECC | Nie |
| Opóźnienie CAS | 5 |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 2 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 800 MHz |
Gwarancja 24 miesiące