Producenci
G.Skill F4-2400C17D-32GIS moduł pamięci 32 GB 2 x 16 GB DDR4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2400 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Opóźnienie CAS | 17 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 31,2 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące