Producenci
G.Skill F4-3600C18Q-64GTZN moduł pamięci 64 GB 4 x 16 GB DDR4 3600 MHz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Korekcja ECC | Nie |
| Opóźnienie CAS | 18 |
| Prędkość SPD | 2133 MHz |
| Podświetlenie | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Profil SPD | Tak |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 4 x 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3600 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dual-channel/Quad-channel |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące