Producenci
G.Skill F5-5600J3636D32GX2-IS moduł pamięci 64 GB 2 x 32 GB DDR5 4800 MT/s
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Napięcie pamięci | 1.25 V |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Przeznaczenie | PC |
| Opóźnienie CAS | 36 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 4800 MT/s |
Gwarancja 60 miesięcy