Producenci
G.Skill F5-6000J3036F24GX2-FX5W moduł pamięci 48 GB 2 x 24 GB DDR5 6000 MHz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5600 MT/s |
| Opóźnienie CAS | 30 |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Korekcja ECC | Nie |
| Przeznaczenie | PC |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 24 GB |
| Pamięć RAM | 48 GB |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
Gwarancja 24 miesiące