Producenci
G.Skill F5-6000J3238G32GX2-TZ5RK moduł pamięci 64 GB 2 x 32 GB DDR5 6000 MHz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Korekcja ECC | Nie |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Podświetlenie | Tak |
| Opóźnienie CAS | 32 |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Prędkość zegara pamięci | 6000 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Przeznaczenie | PC |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Profil SPD | Tak |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
Gwarancja 60 miesięcy