Producenci
G.Skill F5-8000J3848H16GX2-TZ5RK moduł pamięci 32 GB 2 x 16 GB DDR5 8000 MHz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Przeznaczenie | PC |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Opóźnienie CAS | 38 |
| Prędkość zegara pamięci | 8000 MHz |
| Napięcie pamięci | 1.45 V |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Podświetlenie | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
Gwarancja 24 miesiące