Producenci
G.Skill Flare X (for AMD) F4-3200C16D-16GFX moduł pamięci 16 GB 2 x 8 GB DDR4 3200 MHz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Korekcja ECC | Nie |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Prędkość SPD | 2133 MHz |
| Profil SPD | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Opóźnienie SPD | 38 |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Napięcie pamięci | 1.2 V 1.35 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące