Producenci
G.Skill Flare X5 F5-5200J4040A24GX2-FX5 moduł pamięci 48 GB 2 x 24 GB DDR5 4800 MT/s 288-pin DIMM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Korekcja ECC | Nie |
| Przeznaczenie | PC |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Prędkość zegara pamięci | 5200 MHz |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 4800 MT/s |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Pamięć RAM | 48 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 24 GB |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 33 mm |
Gwarancja 60 miesięcy