Producenci
G.Skill Flare X5 F5-5200J4040A32GX1-FX5 moduł pamięci 32 GB 1 x 32 GB DDR5 5200 MT/s 288-pin DIMM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Napięcie pamięci | 1.1 V |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Opóźnienie CAS | 40 |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5200 MT/s |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Przeznaczenie | PC |
Gwarancja 24 miesiące