Producenci
G.Skill Ripjaws F4-2666C19S-32GRS moduł pamięci 32 GB 1 x 32 GB DDR4 260-pin SO-DIMM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Opóźnienie CAS | 19 |
| Podświetlenie | Nie |
| Profil SPD | Tak |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 1 x 32 GB |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Jednokanałowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 24 miesiące