Producenci
G.Skill | Zestaw 64 (32 GB x 2 GB) | Pamięć DDR5 | 6400 MHz | Komputer PC/serwer | Numer rejestracyjny | Nr ECK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Napięcie pamięci | 1.4 V |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 32 GB |
| Przeznaczenie | PC |
| Prędkość zegara pamięci | 6400 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR5 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Podświetlenie | Tak |
| Opóźnienie CAS | 32 |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 3.0 |
| Profil SPD | Tak |
Gwarancja 24 miesiące